Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Instalacje typu MOBILMIX

Foto
Foto
Foto
Foto
Instalacja do produkcji cyklicznej mieszanek do ulepszania gruntów typu Mobilmix przeznaczone są do produkcji mieszanek przeznaczonych na podbudowy drogowe, jako mieszanki stabilizujące, osuszające, do niwelacji terenu lub do produkcji chudego betonu.
Produkowane są w czterech wersjach Mobilmix 40-60-80-100 o wydajnościach 40-60-80-100 m3/h.

Kruszywa mineralne lub inne wypełniacze są magazynowane w trzech lub czterech zasobnikach w układzie liniowym. Pojemnik wagowy wraz z poziomym przenośnikiem taśmowym zawieszony jest na czujnikach tensometrycznych, do którego dozowane jest kruszywo poprzez zasuwy uruchamiane pneumatycznie. Z przenośnika taśmowego kruszywo trafia pochyłym przenośnikiem taśmowym do betonomieszarki. Spoiwa (cement, popiół lotny) podawane są przenośnikami ślimakowymi również do betonomieszarki, gdzie są mieszane z kruszywem. Instalacja ta wyposażona jest również w układ dozowania wody.

Układ sterujący Minibentondos nadzoruje prawidłowość dozowania składników zgodnie z recepturą. Szafa sterująca posiada wewnątrz wbudowane elementy zasilania, zabezpieczenia i sterowania niezbędne do realizacji automatycznego sterowania procesem technologicznym wytwarzania masy betonowej. Pulpit sterowniczy posiada szereg przycisków i przełączników umożliwiających ręczne lub automatyczne sterowanie.

Tablica synoptyczna daje wizualizację pracy prowadzonych operacji procesu technologicznego. Panel sterujący wyposażony jest w klawiaturę i drukarkę. System umożliwia zaprogramowanie do 20 receptur, automatyczne potwierdzenie wartości zadozowanych składników każdego zarobu, automatyczne sumowanie zużycia poszczególnych surowców i produkcji, archiwizacja danych produkcyjnych oraz możliwość konfiguracji parametrów produkcyjnych.

Aktualności

 

Zamiana adresu firmy
Szanowni Klienci z dniem 01.10.2015 r. zmienia się adres siedziby naszej firmy. Nowy adres to:
  • Budo-Sprzęt Opole,
  • Wiesław Krassowski,
  • ul. Wrzosowa 23,
  • 46-053 Chrząstowice,
  • tel. +48 605 593 467,
  • tel. +48 609 593 468.
Pozostałe dane firmy nie ulegają zmianie.

 
Podstrony:  1  2  3  4 
 

 

Betoniarnia mobilna

|

Giętarka do prętów

|

Nożyce do prętów

|

Mobilny węzeł betoniarski

 

 
Betoniarnie mobilne


46-053 Chrząstowice
ul. Wrzosowa 23

tel: 605 593 467, 609 593 468
e-mail: biuro@budosprzetopole.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA