Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Mobilny węzłeł betoniarski

Głównymi cechami charakterystycznymi mobilnego węzła betoniarskiego Mobil 3 są jej kompaktowość, trwałość przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo dużej wydajności. Zasobniki kruszywa i konstrukcja nośna mieszadła umieszczone są na wspólnej ramie, dlatego posadowienie urządzenia nie wymaga specjalnych fundamentów. Wystarczą płyty drogowe i niewielki otwór w ziemi o głębokości 1,5 m pod kosz zasypowy.
 
Zintegrowana i kompaktowa budowa MOBIL 3 czyni załadunek kruszywa prostym i szybkim. Rampa najazdowa dla ładowarki jest zbędna z uwagi na fakt, że wysokość górnej krawędzi zasobników kruszywa znajduje się na wysokości 320 cm. Tak więc załadunek kruszywa staje się możliwy przy wykorzystaniu standardowej ładowarki.

Mobilny węzeł betoniarski MOBIL 3 wyposażony jest w nowoczesny mieszalnik planetarny, który zapewnia całkowitą homogenizację mieszanki betonowej w całej jej objętości w krótkim czasie i przy zużyciu stosunkowo niewielkiej energii. Dostępne są trzy wielkości mieszalników 500-750-1000 l gotowego zarobu na cykl, dając produkcję godzinową odpowiednio 20-30-40 m³/h.

Cement magazynowany jest w silosach na cement o wielkościach od 30-150 ton. Silosy o pojemności 60 ton są najczęściej stosowane i możliwe jest zastosowanie jednocześnie trzech silosów. Spełnienie wymagań dotyczących ochrony środowiska uzyskano poprzez zastosowanie filtrów z elektromagnetycznym samooczyszczaniem się oraz układów odpowietrzania mieszadła i wagi cementu. Spełnienie wymagań w zakresie bezpieczeństwa pracy uzyskano dzięki zastosowaniu barierek ochronnych w ciągach komunikacyjnych i na koronie silosów.

Więcej informacji znajdą Państwo poniżej, na dołączonej karcie katalogowej.

FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto

Załączniki:

Aktualności

Nowość w ofercie firmy Simpedil - nożyce typu Evolution
 

Napisano o nas...
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat naszej kolejnej realizacji.

 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7 
 

 

Betoniarnia mobilna

|

Giętarka do prętów

|

Nożyce do prętów

|

Mobilny węzeł betoniarski

 

 
Betoniarnie mobilne


46-053 Chrząstowice
ul. Wrzosowa 23

tel: 605 593 467, 609 593 468
e-mail: biuro@budosprzetopole.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA