Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Betoniarnia MF 750 z zasobnikami kruszywa

Tego typu instalacja szczególnie nadaje się do produkcji mieszanek betonowych bezpośrednio na placach budowy i w zakłaach prefabrykacji.

Serce instalacji stanowi mieszadło planetarne o pojemności zarobu 0,5 m³. Kruszywa magazynowane są w dwóch zasobnikach o pojemności 6m³ każde. Podawanie kruszywa do wagi odbywa się za pomocą dwóch niezależnych przenośników taśmowych(każdy zasobnik posiada osobny przenośnik). Spust betonu odbywa się do pojemników na beton, które są umieszczone na specjalnej przesuwnej platformie uruchamianej hydraulicznie. Istnieje możliwość bezpośredniego odbioru pojemników przez żuraw wieżowy. Silos na cement może być umieszczony obok mieszadła lub nad mieszadłem w przypadku ograniczonej powierzchni.

Cały proces produkcyjny zarządzany jest przez nowoczesny system sterujący oparty na sterownikach PLC. Sterowanie odbywa się poprzez łatwy w obsłudze ekran dotykowy. Wszelkie komendy systemu sterującego PICCINI TOUCH 2012 jak i dokumenty (min. dowody dostawy, wydruki parametrów, alarmy, zużycie surowców i sumowanie produkcji) są w polskiej wersji językowej. 

Lekka konstrukcja umożliwia montaż betoniarni w dowolnym miejscu bez konieczności wykonywania fundamentów stałych. Montaż i demontaż instalacji jest szybki i trwa kilka godzin. Do transportu całości wraz z silosem o pojemności 30 ton mieści się na standardowej naczepie o długości 13,6 ton.

Więcej informacji znajdą Państwo poniżej, na dołączonej karcie katalogowej.


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
FotoFotoFoto

Załączniki:

Aktualności

Wielofunkcyjny automat zbrojarski Pedax TWINMATIC 16XV
 

AUTOMAT DO PRODUKCJI STRZEMION TYP EBA 16 FIRMY PROGRESS
 

 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7 
 

 

Betoniarnia mobilna

|

Giętarka do prętów

|

Nożyce do prętów

|

Mobilny węzeł betoniarski

 

 
Betoniarnie mobilne


46-053 Chrząstowice
ul. Wrzosowa 23

tel: 605 593 467, 609 593 468
e-mail: biuro@budosprzetopole.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA