Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Nożyce do prętów Evolution

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w produkcji nożyc i giętarek do prętów zbrojeniowych firm Simpedil opracowała nową linię nożyc typu Evolution, które charakteryzują się następującymi cechami:

Obudowa maszyny wykonana została jako monolityczny odlew z żeliwa sferoidalnego. Rozwiązanie to eliminuje możliwość wystąpienia deformacji płyt stalowych podczas spawania korpusów. Zastosowanie odlewów optymalizuje grubość ścian obudowy, zmniejszając ciężar samego urządzenia oraz bardzo korzystnie wpływa na walory estetyczne.

Przekładnia redukcyjna – koła zębate i wałki wykonane zostały z najwyższej jakości stali. Pierwsze przełożenie w przekładnie wykonane jest z kół zębatych o zębach stożkowych, co spowodowało zwiększoną żywotność nożyc oraz cichą pracę całej przekładni.

Możliwości cięcia – powyższe nowo wprowadzone zmiany zapewniają większe możliwości cięcia. Przy zastosowaniu silników o tej samej mocy,  możliwe jest cięcie większych przekrojów niż poprzednio, co przekłada się na mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Śrubowy element mocujący pręt – montowany jako wyposażenie standardowe, zapewnia cięcie pręta prostopadle do noża, co wpływa na zwiększenie żywotności noży.

 


FotoFotoFoto
Foto

Załączniki:

Aktualności

Napisano o nas...
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat naszej kolejnej realizacji.

 
Podstrony:  1  2  3  4 
 

 

Betoniarnia mobilna

|

Giętarka do prętów

|

Nożyce do prętów

|

Mobilny węzeł betoniarski

 

 
Betoniarnie mobilne


46-053 Chrząstowice
ul. Wrzosowa 23

tel: 605 593 467, 609 593 468
e-mail: biuro@budosprzetopole.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA