Betoniarnia MF 400 z podgarniarką kubełkową
Betoniarnia MF 400 szczególnie nadaje się do produkcji mieszanek betonowych bezpośrednio na placach budowy i w zakładach prefabrykacji.
Lekka konstrukcja umożliwia montaż betoniarni w dowolnym miejscu bez konieczności wykonywania fundamentów stałych. Montaż i demontaż instalacji jest szybki i trwa kilka godzin. Transportu całości wraz z silosem o pojemności 40 ton mieści się na standardowej naczepie o długości 13,6 ton.
Sercem instalacji o wydajności 8/14 m3/h jest mieszadło planetarne MF 400 / CTP 650/400 (objętość wsadu/ objętość półpłynnego betonu). W celu podawania kruszywa do wagi, betoniarnia wyposażona jest w podgarniarkę kubełkową o regulowanej długości (od 5,5 m- 6,6 m, 20/26sztuk kubełków). Cały proces produkcyjny sterowany jest automatycznie.
Więcej informacji znajdą Państwo poniżej, na dołączonej karcie katalogowej.
Załączniki: |