Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Solidny partner w biznesie

Foto
Foto
Foto
Foto
Firma Budo-Sprzęt Opole powstała w 1999 r.

Specjalizujemy się w dostawach maszyn i urządzeń służących do produkcji i transportu masy betonowej oraz  maszyn do obróbki mechanicznej prętów zbrojeniowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
mechaniczne giętarki do prętów - giętarka do prętów zbrojeniowych, giętarka do stali zbrojeniowej, giętarka do strzemion oraz nożyce do prętów zbrojeniowych, nożyce do stali zbrojeniowej czy betoniarnia mobilna, stacjonarny i mobilny węzeł betoniarski.

Reprezentujemy na polskim rynku tylko tych producentów maszyn, którzy są wyspecjalizowanymi liderami w danej dziedzinie. Dzięki długoletniej współpracy możemy z pełną odpowiedzialnością zagwarantować wysoką jakość i niezawodność oferowanych przez nas maszyn i urządzeń takich jak stacjonarne i mobilne węzły betoniarskie, mechaniczne nożyce i giętarki do prętów oraz oraz siatek zbrojarskich.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem: Officine Piccini producenta urządzeń do produkcji i transportu betonu, Simpedil, Hambi Maschinenbau oraz Progress M&A specjalizujących się w produkcji maszyn zbrojarskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy kompleksowe usługi związane z dostawą maszyn - doradztwo przy wyborze typu maszyny, pomoc przy wyborze formy finansowania, organizację transportu, montażu i uruchomienia urządzeń jak również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Stawiamy na budowanie długookresowych relacji z naszymi kontrahentami a każda pozytywna opinia jest dla nas szczególnym wyróżnieniem.

Aktualności

Wielofunkcyjny automat zbrojarski Pedax TWINMATIC 16XV
 

AUTOMAT DO PRODUKCJI STRZEMION TYP EBA 16 FIRMY PROGRESS
 

 
Podstrony:  1  2  3  4  5  6  7 
 

 

Betoniarnia mobilna

|

Giętarka do prętów

|

Nożyce do prętów

|

Mobilny węzeł betoniarski

 

 
Betoniarnie mobilne


46-053 Chrząstowice
ul. Wrzosowa 23

tel: 605 593 467, 609 593 468
e-mail: biuro@budosprzetopole.pl
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA